Kreatywność pociąga za sobą powstawanie nowych idei, koncepcji, lub nowych skojarzeń. W codziennym życiu jest to po prostu zdolność do tworzenia czegoś nowego, a najczęściej zaadaptowania danego rozwiązania we własnym celu. Ja, kreatywność postrzegam jako umiejętność rozwiązywania problemów. Nie tylko twórczych.

Chciałbym, żeby to było miejsce dla wszystkich pytań, które stawiałem sobie na drodze do szlifowania moich umiejętności i wiedzy z zakresu fotografii, projektowania graficznego i wideo oraz marketingu. A także innych tematów, które są nieodłączną częścią świata twórców – a więc produktywności, przedsiębiorczości i szeroko rozumianego rozwoju osobistego.

Pan Kreatywny to miejsce do czerpania inspiracji dla twórców, jak i tych dla których nieustanny rozwój kreatywności to sposób na życie.

Pomysł na tę stronę powstał, gdy po pierwszych doświadczeniach w prowadzeniu własnej firmy miałem przyjemność dzielić się swoją wiedzą na szkoleniu. Podczas warsztatów powstała masa pytań oraz inspiracji ze strony uczestników, że naturalnym wydało mi się pociągnąć temat pracy twórczej, bycia wolnym strzelcem i stawiania kroków we własnych biznesie – a wszystko to w przestrzeni, która będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych.

Wizja bloga powstała w mojej głowie dość długo, jednakże sam blog będzie kierowany jedną podstawową zasadą, która brzmi: „Done is better than perfect”. To również jeden ze sposobów na zwiększenie produktywności, którym sam staram się kierować we własnych projektach (na pewno o tym tu jeszcze przeczytasz).

Sam blog to również swoista wędrówka twórcy. Nie wiem gdzie mnie, i Ciebie czytelniku, ona zaprowadzi. Ale w podróż lepiej wybrać się wspólnie, prawda? Zapraszam do polubienia mojej strony (przycisk u góry).